2015 Toyota Corolla Eylül Kampanyası

C Segmenti Toyota Corolla

C Segmenti Toyota Corolla

Toyota son yıllarda ciddi bir yükseliş içerisinde. Satış rakamları ve pazar payı konusunda hem Avrupa’da hem de ülkemizde pozitif şekilde ivmeli bir seyir izleyen markanın bu başarısında Corolla’ların payı büyük. Dünyada en fazla satılan otomobillerden birisi olan Corolla, eylül ayında daha da fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

2015 Toyota Corolla İç Tasarım

2015 Toyota Corolla İç Tasarım

Toyota’nın eylül ayı için yaptığı kampanya dahilinde 2015 model Corolla’ları 900 TL’lik taksitlerle alabiliyorsunuz. Eğer ki yeni bir otomobil almayı planlıyor ve kaliteden yana tercihinizi kullanmak niyetindeyseniz Corolla çok doğru bir karar olacaktır. Toyota’nın yaptığı tek kampanya bu da değil. Arzu ederseniz yeni alacağınız Corolla’nın taksitlerini 2016 Nisan’da da ödemeye başlayabilirsiniz. Yani taksit erteleme avantajınızın bulunduğunu da belirtmek gerekiyor. Eğer ki yeni bir Corolla sahibi olursanız Toyota tarafından size tanınacak olan %4’lük akaryakıt indirimlerinden de faydalanacağınız unutmayın.

2015 Model Toyota Corolla

2015 Model Toyota Corolla

Son olarak sözünü ettiğimiz kampanya 2015 Toyota Corolla 1.33 Life modelleri için geçerli olup, 48 aylık ödeme planı yapabiliyorsunuz. Fakat bu kampanyadan yararlanabilmek adına 19.000 TL’lik peşinat yatırmanız gerekiyor. Ayrıca kampanyanın 30 Eylül 2015’te sona ereceğini de belirtmekte fayda var. Bu yüzden elinizi biraz çabuk tutmanızı öneriyoruz.

2015 Toyota Corolla Renk Seçenekleri

2015 Toyota Corolla Renk Seçenekleri

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Yeti Güncel Fiyat Listesi başlıklı makalemizde 2017 Skoda yeti, Güncel Araç Kampanyaları ve Güncel Skoda Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git