2016 Hyundai Elantra İncelemesi

2016 Model Hyundai Elantra

2016 Model Hyundai Elantra

Hyundai’nin çok fazla göze batmayan fakat alttan alttan geniş bir kitleye hitap etme başarısı gösteren Elantra modeli 2016’da yenilenmiş haliyle karşımıza çıkacak. Görsel açıdan bir önceki versiyonlara nazaran çok daha etkileyici görünen yeni Elantra, piyasaya çıktıktan sonra bir hayli ilgi çekecek diyebiliriz.

2016 Hyundai Elantra İç Tasarım

2016 Hyundai Elantra İç Tasarım

Ön tarafta krom detayların dikkat çektiğini söylemek gerekiyor. Altıgen ızgaralar sayesinde çok daha yırtıcı ve dikkat çeken bir bakış eklenmiş otomobile. Böylelikle bindiği aracın etkileyici ve güçlü görünmesini isteyenlerin hoşuna gidecek bir yapının oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Araca yan taraftan baktığınızda eğimli bir tavan çizgisinin kullanıldığı dikkatinizi çekecektir. Böylelikle sportif bir dokunuş yapılan araç birçok kişinin hoşuna gidecektir. Sözünü ettiğimiz dikkat çeken, sportif ve güçlü görüntü aynı zamanda motorla da desteklenmiş durumda. 1.6 litrelik turbo dizel motoru sayesinde 136 beygirlik bir güç üretilebiliyor.

2016 Hyundai Elantra Renk Seçenekleri

2016 Hyundai Elantra Renk Seçenekleri

İsteğe göre 6 iler manuel şanzıman ya da 7 ileri kavramalı şanzıman seçeneklerinin de sunulduğunu belirtmekte fayda var. 2016 yılı içerisinde Hyundai Elantra’nın 2.0 litrelik benzinli motor seçeneğinin de ekleneceğini söylemekte fayda var. Bu motor ise 149 beygirlik bir güç üretebilecek. Son olarak 1.6 litrelik LPG uyumlu 120 beygirlik bir motor seçeneğinin daha gelmesini bekliyoruz. Kısacası 2016 model Hyundai Elantra çok kaliteli ve başarılı bir araç halini almış diyebiliriz.

Yenilenen Hyundai Elantra

Yenilenen Hyundai Elantra

Bir önceki yazımız olan 2018 Mini Cooper Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Mini Cooper, 2015 Model Mini Cooper Fiyatları ve 2016 Mini Cooper Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git