2016 Toyota Mayıs Ayı iPhone6 Kampanyası

Otomobil sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan Toyota, kaliteli otomobilleri sayesinde her gün pazar payını arttırmayı başarırken bu başarının altında gerçekleştirilen doğru pazarlama stratejilerinin de önemini vurgulamak gerekiyor. Bunlardan bir yenisine daha başlatan Toyota mayıs ayının son günlerini hareketli geçirmek istiyor.

2016 Model Toyota Corolla Kampanyası

2016 Model Toyota Corolla Kampanyası

Toyota’nın bu güne kadar hep indirimler, finansman destekleri ya da taksit erteleme kampanyalarına alışmıştık. Bu konuda gerçekten de cazip fırsatlar sunmasıyla ünlenen Toyota, bu sefer herkesi şaşırtarak farklı bir kampanyaya imza atıyor. Kampanyanın temelini ise test sürüşleri oluşturuyor.

iPhone6

iPhone6

Toyota tarafından başlatılan kampanya dahilinde 27-28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Toyota Plazalara giderek test sürüşüne katılanlara özel olarak bir çekiliş yapılacak. Bu çekiliş sonucu 3 kişiye iPhone6 hediye edilecek. Böylelikle hem Toyota’nın yeni araçlarını test etmiş olacak, hem de şansınız yaver giderse iPhone6 sahibi olabileceksiniz.

2016 Model Toyota Avensis

2016 Model Toyota Avensis

Kampanyanın işleyişi ise şu şekilde olacak. Test sürüşüne gelen herkese Toyota tarafından SMS yoluyla bir şifre gönderilecek. Şifreyi alanlar internet üzerinden form doldurup çekilişe katılma hakkı kazanacak. İnternetten başvuru işlemlerinin süresi 01-10 Haziran tarihleri arası. Kazananlar 17 Haziran’da açıklanacak.

2016 Model Toyota Auris

2016 Model Toyota Auris

Bir önceki yazımız olan 2016 Dacia Nisan Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde 2016 Dacia Fiyatları, 2016 Dacia Fırsatları ve Dacia hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git