Alfa Romeo Eylül Ayı Kampanyası

Her otomobil üreticisi kendine has bir stile sahiptir fakat bazı noktalardan birbirlerini çağrıştırırlar. Bunun dışına çıkmayı ise çok az sayıda marka başarabiliyor ve bunlar arasında da Alfa Romeo dikkat çekiyor. Otomobillerinde tasarım itibariyle kendine has bir havası olan Alfa Romeo, sıra dışı tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanmayı başarmış durumda.

Alfa Romeo Taksit Erteleme

Alfa Romeo Taksit Erteleme

Sadece tasarımlarıyla değil, aynı zamanda bizlere sunduğu kampanyalarla da büyük beğeni toplayan Alfa Romeo, eylül ayında da önemli bir kampanya başlatmış durumda. Eğer ki eylül ayı içerisinde bir Alfa Romeo sahibi olmak isterseniz satın alacağınız aracın taksitlerini hemen değil, 2016 Ocak’ta ödemeye başlayacaksınız. Yani 3 aylık bir taksit erteleme imkanı sunan Alfa Romeo birçok kişinin yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

2015 Alfa Romeo Giulietta Fiyatları

2015 Alfa Romeo Giulietta Fiyatları

Bunun yanı sıra Alfa Romeo’nun tek kampanyası sadece taksit erteleme de değil. Aynı zamanda finansman desteği de sunan Alfa Romeo, 30 Bin TL’lik kredileri 36 ay vade ile sizlere sunuyor. Üstelik bu sunduğu finansman desteğini %0,93’lük faiz üzerinden sağlayan Alfa Romeo böylelikle nakit sıkıntısı çekenlerin de derdine çare olmuş oluyor. Biraz önce de belirttiğimiz gibi kullandığınız finansman desteğinin ödemeleri de 2016’da başlayacaksınız.

2015 Alfa Romeo 4C Spider Fırsatları

2015 Alfa Romeo 4C Spider Fırsatları

Finansman desteğinde alternatif olarak 45 Bin TL’lik kredilerden de yararlanabiliyorsunuz. Bu tutardaki krediyi 48 ay vade ile kullanıp, %1.13’lük bir faiz ödemesi yapacağınızı da belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra eylül ayı içerisinde yetkili Alfa Romeo bayilerine gidip test sürüşüne katılan ve aracı satın almaya karar verenlere %5’lik nakit indirimi avantajı da sunuluyor.

2015 Alfa Romeo Giulia Fırsatları

2015 Alfa Romeo Giulia Fırsatları

Bir önceki yazımız olan 2015 Volkswagen Tiguan Güncellenen Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 Tiguan, Tiguan Fiyatlar ve Volkswagen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git