Renault Şubat 2016 Kampanyası

2016 yılında otomobil sektöründe hareketli günler geçiren isimlerin başında Renault yer alıyor. Marka son dönemde ciddi satış rakamlarına ulaşırken, bu başarılı tabloyu desteklemek için şubat ayına özel olarak yeni bir kampanya başlatılmış durumda.

2016 Renault Clio HB Fırsatları

2016 Renault Clio HB Fırsatları

Renault tarafından başlatılan kampanya dahilinde Clio HB, Clio Sport Tourer modellerine sahip olmak isterseniz cazip finansman desteklerinden yararlanabiliyorsunuz. Her iki model için de 48 Bin TL tutarındaki krediyi, 48 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz. Söz konusu finansman desteğini Maxxi Korumalı olarak alırsanız faiz oranı %1,14, Maxxi Korumasız olarak alırsanız da %1,19 olarak belirlenmiş durumda.

2016 Renault Master Fırsatları

2016 Renault Master Fırsatları

Bunun yanı sıra benzer bir uygulamayı da Kadjar ve Captur modelleri için hayata geçiren Renault, bu iki model için de biraz önce sözünü ettiğimiz tutardaki krediyi gene aynı şartlar altında kullandırıyor. Ekstra olarak Symbol ve Kadjar modellerinde indirimlerde söz konusu. 2 Bin TL’lik indirimler sayesinde üstünüzdeki maddi yükü azaltmak mümkün olabilir.

2016 Model Renault Kadjar Kampanyası

2016 Model Renault Kadjar Kampanyası

Renault’nun hafif ticari segmentindeki araçları için de özel bir kampanyası bulunmakta olup, Master modeli için 20 Bin TL’lik finansman desteğini 20 ay vadeli olarak üstelik de %0 faiz ile kullanabilirsiniz. Daha yüksek meblağlarda kredi çekmek isteyenlere ise 48 ay vadeli olarak 48 Bin TL tutarındaki finansman desteği Maxxi Korumalı %1,14, Maxxi Korumasız %1,19’luk faiz oranlarıyla sunuluyor. Son olarak Master modeli için 5 Bin TL’lik indirimlerin bulunduğunu da unutmamalısınız.

2016 Renault Captur Fırsatları

2016 Renault Captur Fırsatları

Bir önceki yazımız olan 2015 Volkswagen Kasım Ayı Kampanyası başlıklı makalemizde Volkswagen, Volkswagen Fırsatlar ve Volkswagen Jetta Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git